آب شیرین کن, تصفیه فاضلاب, فیلتر شنی

فیلتر شنی استخر | تصفیه فاضلاب صنعتی | آب سازان

قیمت فیلتر شنی | آب شیرین کن صنعتی | آب سازان

فیلتر شنی استخر: دلایلی وجود دارد که چرا آب استخر کاملا تمیز نیست، به چه چیزی مربوط می شود؟ استفاده از استخر شامل مقادیر زیادی آلاینده است که توسط کاربران آن وارد آب می شود. آب آلوده، از جمله، توسط مو، اپیدرم، بقایای کرم آفتاب و روغن، علاوه بر این، طبیعت نیز در تشکیل آلاینده ها در استخر، به دلیل گرده، برگ یا حشرات کمک می کند. مخازن استخرمی توان با استفاده از چندین روش از آلودگی های فوق پاک کرد. محبوب ترین – به دلیل کارایی باور نکردنی آن – استفاده از فیلتر شنی است.

فیلتر شنی استخر | تصفیه فاضلاب صنعتی | آب سازان

این دستگاه دیگر نیازی به استفاده از توری که کثیفی را از استخر می گیرد، نخواهد داشت. فیلتر شنی تمیزی استخر را تضمین می کند و صاحبان این نوع فیلترها نگران ناخالصی های موجود در آب استخر نیستند.

استفاده از فیلتر شنی فوق الذکر بسیار سودمند است زیرا استفاده مداوم از توری برای به دام انداختن ناخالصی های استخر را اضافی می کند.

فیلتر شنی

مشتریان اغلب با این دوراهی مواجه می شوند که کدام ماسه را برای فیلتر استخر انتخاب کنند.

این بازار لوازم جانبی زیادی را ارائه می دهد که در میان آنها می توانید محصولاتی با انواع و کیفیت های مختلف پیدا کنید.

همه اینها برای اینکه آرامش شما در باغ دلپذیرتر شود و کیفیت آن به حداکثر برسد.

افرادی که از استخر استفاده می‌کنند، ناخالصی‌های زیادی مانند مو، فلس، بقایای لوسیون و روغن حمام آفتاب را وارد مخزن می‌کنند و طبیعت سه پنی ضرب المثل خود را به شکل گرده، برگ یا حشرات به آن اضافه می‌کند.

فیلتر شنی استخر | تصفیه فاضلاب صنعتی | آب سازان

فیلتر شنی استخر | تصفیه فاضلاب صنعتی | آب سازان

این آلاینده ها را فقط می توان با استفاده از فیلتر از استخر خارج کرد. به همین دلیل است که انتخاب دستگاه و شن و ماسه مناسب بسیار مهم است.

تصفیه فاضلاب

فیلتر شنی استخر

ما می توانیم انواع زیادی از فیلترهای استخر را تشخیص دهیم، با این حال، ما روی محبوب ترین آنها، که فیلتر شنی است، تمرکز می کنیم.

فیلترهای شنی تصفیه آب بسیار موثری را ارائه می دهند و بسیار کارآمد هستند. استفاده از فیلتر شنی یک راه حل بسیار رایج است.

این نوع فیلتر با ماسه کوارتز، سیلیس  یا هیدرو آنتراسیت پر می شود.

ماسه کوارتز به مواد کوارتز سخت خشک شده و تمیز شده در کوره گفته می شود.

این ماده که ماده اصلی آن سیلیس است نیز یکی از پرطرفدارترین مواد اولیه است که عمدتاً در ساختمان سازی و همچنین در باغبانی، تزئینات، جوشکاری و تولید شیشه استفاده می شود.

به جهت مطالعه مقاله آب شیرین کن کلیک کنید.

ماسه کوارتز یا سیلیس با  کیفیت خوب باید دانه بندی خاصی داشته باشد که با مرتب سازی مرطوب یا خشک به دست می آید. ماسه صافی معمولاً در کیسه های 25 کیلوگرمی به فروش می رسد.

شن و ماسه مورد استفاده در فیلترهای استخر باید خشک شده و بدون گرد و غبار باشد. پس از ریختن در فیلتر، اساساً آماده استفاده است.

آب موجود در استخر باید استانداردهای مشابه آب آشامیدنی را داشته باشد، بنابراین در معرض فیلتراسیون است.

چه مقدار ماسه در فیلتر شنی  استخر وجود دارد؟

مشتریان اغلب تعجب می کنند که چه مقدار ماسه باید در فیلتر استخر ریخته شود. این اطلاعات باید روی پلاک فیلتر یا در دستورالعمل های پیوست شده به آن ارائه شود. گاهی اوقات اطلاعات مربوط به میزان شن و ماسه را می توان در وب سایت سازنده پیدا کرد.

چگونه شن و ماسه را در فیلتر شنی قرار دهیم؟

بستر قلم باید در فیلتر قرار گیرد، جایی که درشت ترین دانه ها ابتدا وارد آن می شود، به طوری که بهترین دانه در بالای آن ظاهر شود.

 

پس‌پر کردن شن و ماسه به دلیل استفاده از پلاگین مناسب که می‌توانید از کارخانه‌های سازنده فیلتر تهیه کنید، آسان‌تر است.

شن و ماسه در زمان شستشو بر اساس کسری به طور مساوی توزیع می شود. زمانی که فیلترهای موجود در استخرها تمام می شود، تعویض آنها ضروری است که در عرض 2/3 سال انجام می شود.

چه چیزی می توانید به جای شن و ماسه در فیلترهای استخر قرار دهید؟

شن و ماسه احتمالا ارزان ترین و در عین حال محبوب ترین فیلتر است. با این حال، مشتریان همچنین می توانند مواد متفاوتی را انتخاب کنند.

قیمت فیلتر شنی

فیلتر شنی در برندها، انواع مختلف ماسه فیلتر، حجم های مختلف تصفیه آب و ‌‌… در بازار عرضه می شود ، که این عوامل بر قیمت آن تاثیر می گذارد.

از این رو فیلتر شنی با قیمت های مختلف در  بازار وجود دارد . برای آگاهی از قیمت فیلتر شنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *